Indoxxi Slot Deposit Pulsa Situs Slot Online http://situs-slot-gacor.infra.leanplum.com/ Baji Live Baji Live Sign Up https://kreditgratis.com/ Sky777 Slot Mania Deposit Pulsa Tanpa Potongan Slot Myanmar Slot88 http://help.bricksite.net/ Baji999
(066) 27 26 280 (068) 374 29 57

Пн–Сб 09:00–21:00
Вс - выходной

Toyo Tires - нова концептуальна шина з екологічних матеріалів

Компанія Toyo Tires представила на Токійському автосалоні нову концептуальну шину, яка на 90% виготовлена з екологічних матеріалів – отриманих із відновлюваних джерел або використаних вдруге. Шину представив президент та генеральний директор компанії Такасі Сімідзу.

При виготовленні шини використовувалися такі матеріали з відновлюваних джерел, як натуральний каучук, бутадієновий і бутадієн-стирольний каучук, а також поліефірні волокна, отримані з біомаси, силіка із золи рисового лушпиння та рослинна олія, а загальна частка сировини цього типу обсягів.

Як вторинна сировина (30% від загального обсягу) були використані зокрема відновлений техвуглець, бортовий дріт і металокорд з переробленої сталі, а також бутадієновий каучук, отриманий з використанням як сировина вуглекислого газу – остання технологія була представлена минулого року спільно з Університетом Тоями .
Еко-матеріали також використовувалися у виробництві позашляхових шин для команди Team Land Cruiser (TLC), яка зараз бере участь у ралі-марафоні «Дакар». Для TLC були виготовлені шини, що на 50% складаються із «зелених» матеріалів.

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно
Написать руководителю