Indoxxi Slot Deposit Pulsa Situs Slot Online http://situs-slot-gacor.infra.leanplum.com/ Baji Live Baji Live Sign Up https://kreditgratis.com/ Sky777 Slot Mania Deposit Pulsa Tanpa Potongan Slot Myanmar Slot88 http://help.bricksite.net/ Baji999
(066) 27 26 280 (068) 374 29 57

Пн–Сб 09:00–21:00
Вс - выходной

Гарантія

Гарантійні зобов'язання

Закон України «Про захист прав споживача» передбачає, що покупець має право протягом двох тижнів після покупки відмовитися від неї без пояснення підстав. Однак цей закон діє у випадку, якщо були дотримані перелічені нижче умови.

ГАРАНТІЙНІ УМОВИ:

1. Отримання замовлення

При отриманні замовлення на пункті видачі, у відділенні транспортної компанії або при доставці додому НЕОБХІДНО перевірити посилку на правильність комплектації (перевірте відповідно до отриманої та замовленої моделі, правильного типорозміру автошин чи дисків, наявність, якщо передбачалося у комплектації дисків, додаткових елементів: болтів, центрувальних коліс та гайок). Запам'ятайте, всі претензії до відповідності та рекламації ви зможете пред'явити ДО ОТРИМАННЯ замовлення.

2. Гарантійні особливості для дисків у разі виявлення пошкодження (браку)

Диски – вироби зі своєю специфікою. Крім того, виробники автомобілів часто вносять корективи при конструюванні гальмівних механізмів і підвіски.

Тому варто ОБОВ'ЯЗКО ПРИКЛАДИТИ диск на передню і задню маточину. І тільки ПІСЛЯ ЦЬОГО ВСТАНОВЛЮВАТИ весь комплект на автомобіль!

Перевірте, чи диск не зачіпає елементи підвіски та кермової системи. Для цього виверніть кермо у крайнє положення. Після перевірки диска можна ставити авторезину.

Товар, який не підійшов за параметрами, але має сліди експлуатації (сліди від покришок, шиномонтажного обладнання, балансування та подряпини) до повернення та обміну НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ.

Заміні підлягають вироби, які при перевірці зачіпають гальмівну або ходову частинку авто, не проходять балансування або було виявлено приховані дефекти. 

ПОРАДИ: Додаткова затяжка кріплення диска після 100 км пробігу продовжить термін його експлуатації. Щоб зберегти лакофарбове покриття, не застосовуйте механічні способи обробки з використанням сильнодіючих миючих засобів.

3. Гарантійні особливості для гуми у разі виявлення браку (дефекту)

Гарантія на шини діє, якщо покупець виявив заводський брак при отриманні замовлення на складі транспортного перевізника/пункті видачі або при балансуванні автогуми. Якщо брак виявлено вже під час експлуатації, то претензії приймаються тільки після огляду незалежною експертизою та позитивного рішення. Експертизу проводить Завод-виробник, за заявою продавця. Витрати з транспортування та проведення експертизи покладаються на покупця. При позитивному висновку, магазин здійснює обмін покришок або повернення коштів.

Процедура гарантійного повернення

Протягом чотирнадцяти днів після отримання замовлення покупець може оформити повернення/обмін дисків або шин за умови відсутності слідів монтажу або механічних пошкоджень.

У законі України вказано дві причини повернення та обміну товару покупцем:

 • отриманий товар не відповідає якості, гарантованому виробником;
 • товар не задовольняє покупця з будь-якої іншої причини.

Якщо товар повертається з будь-якої причини, крім заводського браку, то витрати на транспортування бере на себе покупець.

Однак скористатися можливістю повернення можна, якщо:

 1. Товар має первісний вигляд, і немає слідів зношеності, подряпин, сколів, потертостей.
 2. При поверненні є повна комплектація і ціла упаковка.
 3. Усі ярлики та маркування збережені.

Правила обміну та повернення

 • Уважно перечитайте особливості гарантії для шин та дисків.
 • Зв'яжіться з менеджером та поясніть причину, з якої хочете повернути товар.
 • Перевірте, що упаковка та зовнішній вигляд не зіпсований і є повна комплектація.

ВАЖЛИВО! Покришки не повинні мати слідів монтажу та пошкоджень заводського маркування. На дисках не повинно бути слідів встановлення чи експлуатації.

 • Надішліть товар транспортною компанією на адресу, яку вам повідомить менеджер.

ВЕЛИКЕ ​​ПРОХАННЯ! Під час відправлення шин і особливо дисків, упаковуйте товар, щоб уникнути пошкодження кріпленнями та фурнітурою самого диска або лакофарбового покриття.

Шини або диски, що втратили свій первісний вигляд (у тому числі зіпсована упаковка, та неповна комплектація), не підлягають гарантійному обміну та поверненню.

Випадки пошкодження шин та дисків, на які не поширюється гарантія:

 • монтаж у некваліфікованих спеціалістів;
 • ремонт коліс непрофесійними фахівцями;
 • нехтування рекомендаціями виробника щодо оптимального тиску в шинах;
 • несправність ходової частини автомобіля;
 • встановлення невідповідних за розміром шин та диска;
 • неправильна та несвоєчасна перестановка покришок;
 • помилки при регулюванні розвалу та сходження колеса;
 • перевищення максимально допустимих індексів швидкості та вантажопідйомності, надмірно різке виконання команд розгону та гальма;
 • спроби самостійного додавання ламелей, канавок чи отворів під шипи, а також зміна цілісності дисків механічними способами;
 • недотримання правил зберігання;
 • зношеність або ослаблення кріплення деталей: підшипників на колесі, втулок кермових тяг та ін.
Повернення коштів відбувається на протязі 7 робочих днів, з моменту отримання Нами поверненого товару. Якщо угода зовсім не відбулася, але від клієнта було внесено передоплату і товар ще не було відправлено, то повернення коштів відбувається протягом 1-3 робочих днів.

* Таблиця допустимих норм під час балансування.

Діаметр диска

Гранично допустима маса набивного (пружинного) вантажу в грамах

Сторона B Сторона А
13" 30 30
14" 30 30
15" 30 40
16" 30 45
17" 35 60
18" 35 60
19" 35 80
20" 60 80
21" 60 100
22" 70 100
23" 70 120
24" 70 120

Гарантії відправлення товару після оплати

Якщо ви купуєте товар за передоплатою, то у вас залишаються документи, що підтверджують нашу співпрацю з вами: рахунок-фактура або реквізити та документ про оплату (чек), який надає банк.
У разі перерахування грошей у нас виникає боргове зобов'язання перед вами. Воно погашається лише після отримання товару.

Таким чином, ви маєте всі важелі впливу на нас: суд, товариство захисту прав споживачів та інші. Також ваші інтереси захищає закон "Про захист прав споживачів".

Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно
Написать руководителю